Jesteś 173695 naszym gościem.  On line: 24  
Łącznie 2797 pozycji.  

Przekaźnik moduł 0280230006
BOSCH 0 280 230 006

Pompy paliwa benzyny

Cena:190.00
Przekaźnik pompy paliwa BOSCH 0 280 230 006 0280230006
Bosch 0280230006
Opel 1238563
Opel 1238566
Peugeot 145205
Intermotor 59154
Fiat 5946923
Fiat 60800132
Opel 90124673
Opel 90158189
Opel 90158443
Peugeot 9100040980
Peugeot 9999163554
Lucas FDB501
: Bosch 0 280 230 006 / 0280230006
Hella 5 WK 2204 / 5WK2204
Hüco 13 2015 / 132015
Opel 090 158 443 / 090158443
Opel 12 38 563 / 1238563
Stribel 89 63 84 / 896384
Wehrle 51 223 909 / 51223909

1 Coil, distributor - low voltage
15 Switched + downstream of battery (output of ignition/driving switch)
30 Input from battery +, direct
31 Battery negative terminal, or ground, direct
50 Starter control (direct)
87 Input
87b Output 2

Zastosowanie:

Citroen. Xantia. 1,6-2,0 i. 03.93-12.01.
Peugeot Opel Fiat i inne
FIAT Modello:Argenta Tipo:2000 i.e. KW:90
Versioni:132 GB.. [83] Anno Costruzione: 01.88 > 09.92
CITROEN XM 2.0 i 1998 89 4 Hatchback 1989-1994
CITROEN XM 2.0 i Turbo 1998 104 4 Hatchback 1992-1994
CITROEN XM 2.0 i 1998 89 4 Estate 1991-1994
CITROEN XM 2.0 Turbo 1998 104 4 Estate 1992-1994
CITROEN XM 2.0 i 16V 1998 97 4 Estate 1994-2000
CITROEN XM 2.0 Turbo 1998 108 4 Hatchback 1994-2000
CITROEN XM 2.0 Turbo 1998 108 4 Estate 1994-2000
CITROEN XM 2.0 1998 84 4 Hatchback 1989-1994
CITROEN XM 2.0 i (Y3A) 1998 79 4 Estate 1991-1994

NOWY w opakowaniu oryginalnym